POSUM – Wiemy jak zadbać o zdrowie Wielkopolan

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Poznański Ośrodek Specjalistyczny Usług Medycznych funkcjonuje na poznańskim rynku od 1991 roku.Od tego czasu w trosce o zdrowie naszych pacjentów nieprzerwanie zapewniamy profesjonalną kadrę medyczną oraz wyspecjalizowany sprzęt medyczny, a także miłą i troskliwą atmosferę, która podobnie jak nowoczesne metody diagnostyki i leczenia jest warunkiem koniecznym szybkiego powrotu do zdrowia. W ramach naszej działalności oferujemy świadczenia w zakresie lecznictwa otwartego, diagnostyki, rehabilitacji, profilaktyki i medycyny pracy w kilkunastu specjalizacjach.

Medycyna Pracy

Sparwne funkcjonowanie firmy zależy od potencjału zasobów ludzkich. Dlatego priorytetem każdego pracodawcy jest wzmożona troska o sferę kwalifikacji pracowników, ale również o ich kondycję zdrowotną. Profesjonalna opieka meydczna, w tym systematycznie przeprowadzane badania profilaktyczne są wizytówką nowocześnie zarządzanych przedsiębiorstw. Poznański Ośrodek Specjalistyczny Usług Medycznych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów opracował nowoczesny system opieki zdrowotnej nad pracownikami, którego wdrożenie zapewnia zgodność postępowania ze standardami stawianymi przez ustawę o Medycynie Pracy i Kodeks Pracy. W naszej poradni prowadzonej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny i wyposażoną w specjalistyczną aparaturę diagnostyczną wykonujemy:
badania wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników wszystkich branż zawodowych przy różnorodnych narażeniach, badania kandydatów na kierowców wszystkich kategorii i kierowców, a także badania do świadectwa kwalifikacyjnego kierowców, usługi specjalistyczne w zakresie medycyny sportowej, w tym także badania płetwonurków, badania dla osób pracujących na wysokości i dla pracowników przy obsłudze monitora ekranowego, wszelkie badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka zdrowia),
wizytacje stanowisk pracy oraz uczestnictwo lekarza w komisjach BHP. Pragnąc świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami pracodawców i ich pracowników zapewniamy możliwość wykoywania niezbędnych usług w jednym dniu i w jednym miejscu, również w miejscu pracy Zleceniodawcy.

Badania kierowców

W ramach Poradmi Medycyny Pracy zapewniamy kompleksowe badania kierowców, w tym badania psychologiczne, w oparciu o rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 1 kwietnia 2005. Celem badania jest przezde wszystkim ocena cech osobowości, sprawności intelektualnej i psychofizycznej osób badanych. „Psychotesty” przeprowadzane są zgodnie z obowiazującą Metodyką Badań Psychologicznych Kierowców. Badania wykonujemy w przystosowanej do tego celu nowoczesnej pracowni wyposażonej w niezbędny, wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Podczas badania realizujemy zbiorowe testy papierowe, badania przy wykorzystaniu sprzętu aparaturowego, badania narządu wzroku oraz rozmowę z psychologiem.

W Poznańskim Ośrodku Specjalistycznym Usług Medycznych dla naszych lkientów oferujemy diagnostykę i leczenie w następujących specjalnościach:

Alergologia, Chirurgia Ogólna, Chirurgia Dziecięca, Chirurgia Naczyniowa, Chirurgia Urazow.Ortoped., Dermatologia, Diabetologia, Endokrynolog, Fizjoterapia, Ginekologia i Położnictwo, Kardiologia, Logopeda, Medycyna Pracy, Neurologia, Neurologia dla Dzieci, Okulistyka i Laseroterapia,Otolaryngologia, Radiologia, Rehabilitacja, Reumatologia, Urologia, Dzienny Oddz.Rehab., Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Onkologiczna, Poradnia Pulmonologiczna

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*